TOKO

EVL Klo 13.00

1. Mia Thell - Hellraiser Orlando

 

VOI Klo 14.00 (SPonsored by Kennel Give Me & Demant´s)

1. Tiina Laakko - Evergrey's karonetta's girl SPK

2. Eerika Salomaa - Travellers Bay Abracadabra SPK

3. Niina Majakari - Cuuler's Gini SPK

4. Kirsti Kauppi - Ugly Duckling´s Shadows Run Black

5. Mari Hakkarainen - Yacatis One Way Ticket

6. Suvi Yli-Hakala - Mettänpeikon Kirppu Koko-Elma

 

AVO klo 16.30 (Sponsored by Kennel Vincos)

1. Pia Asell - Demant's Uber Cool SPK

2. Tiina Laakko - Evergrey's Ulrica SPK

3. Minna Rinne - Taikahallan jäkälätassu

4. Kirsti Kauppi - Pro Auctore Kipaz Nigra

 

ALO klo 17.40 (SPonsored by Kennel Dosmarin)

1. Hanna Lumme Almiira SPK

2. Sini Kyöperi Kulovalkean Elohopea SPK

3. Mirka Viitala Wolfrock's Eragon SPK

4. Paula Niinistö Divaheden Jodie SPK

RALLYTOKO

MES Rataantutustuminen klo 9.45 (Sponsored by Kennel Evergrey´s)

1. Tiina Laakko - Evergrey´s Ulrica SPK

2. Teija  Syynimaa - Eigen Martha SPK

3. Mia Thel - Hellraiser Orlando SPK

4. Minna Toropainen - Eigen Herta SPK

5. Tiina Laakko - Evergrey's Karonetta's girl SPK

6. Nina Kallio - Paint It Black To Ajawixen's Bryvilsár

7. Anne Huhtanen - Wirneen Kolmiolääke

8. Heidi Slögs - Aitiorannan Urrandi Ulfur

9. Sari Kiikka - Jyckegårdens Black Raich

10. Minna Myllyperkiö - Melukylän Mutkat Aukee

11. Heidi Slögs - Raniina's Magic Mindy

12. Kati Wester - Hillfire Tri To Be Good

13. Mia Thel - Soul'n Mate Illusia

14. Eija Rauvola - Kilpop Babette

15. Heidi Slögs - Merryview's Irish Poetry

16. Mari Hakkarainen - Yacatis One Way Ticket

17. Kirsi Oja Bestbox - Hola Catalina

18. Susanna Kariniemi - Perfect Macho of Dark Brightness

19. Teresa Mäkinen - Moptopia's Lost in Translation

20. Heidi Slögs - Aitiorannan Dalla Dunros

 

VOI Rataantutustuminen klo 11.45

1. Tarja Pihlaja - Tunturipuron Lumienkeli

2. Antonia Guss - Pepe

3. Kirsti Kauppi - Pro Auctore Ecco Nigra

4. Senni Vesterinen - Myytin Valon Valtameri

 

AVO Rataantutustuminen klo 13.15

1. Maija Myllyniemi -Wheatstone Presley

2. Minna Rinne - Nereaneidon Taikausva

3. Kirsti Kauppi - Pro Auctore Kipaz Nigra

4. Antonia Guss - Mecseki Bundás Pacsirta

5. Heidi Slögs - Una v. Rogici

6. Niina Pajuranta - Kuiskauksen Pohjan Tähti

7. Minna Rinne - Erimoone Riivanhenki

8. Kati Wester - Spectrolite's Points On Back

9. Juhani Mylläri - Rumble Rock’s Aerodynamic Sapphire

10. Cecilia Vuoto -  Seladys Happy Hero

11. Raija Haavisto -Turvakorven Aamunain

12. Maria Ylänen -Mayfirst Wishmaster

13. Minna Rinne - Erimoone Työvoitto

14. Milla Stenman -Kare-Saran Äimänkäki

 

ALO Rataantutustuminen klo 14.45 (Sponsored by Kennel Materiaalin)

1. Paula Niinistö -Divaheden Jodie SPK

2. Raija Tuomisto - Visitor Fifty-Sixty SPK

3. Vinja Viljanen - Royal Coctail Ihqu SPK

4. Tanja Mård - Alhovaaran Johannes SPK

5. Tanja Peltoniemi - Kuohun hieman hullu SPK

6. Taru Winter - Zack vom Gleisdreieck SPK

7. Pia Asell - Demant's Uber Cool SPK

8. Maija Myllyniemi - Wheaten Island's I Am Gladys

9. Nina Kallio - Déjà Vu ze Zevlova Dvora

10. Paula Niinistö - Aristan Aurinko

11. Vinja Viljanen - Miinuksen Aave Romeo

12. Cecilia Vuoto - Seladys Frodo

13. Piia Kuusinen - Riesen Artic's Hope For The Future

14. Marjatta Ukonmäki - Ukontuulen Jääkukka

15. Maija Myllyniemi - Von Jungfruborg Ben Hur

16. Laura Takala - Väinö

17. Raija Haavisto -  Swissdream Azrakel

18. Emilia Pitkäjärvi - Glosscoat's sound of silence

19. Merja Vuorus - Volama Nortin Pataässä

20. Sanna Riikonen - Tami vom Hause Edelstein

21. Sofi Michelsson - Schutzenkeli Bismark

22. Maija Myllyniemi - Cameron Rock With Me